Wielkie przygotowania
#1
[Image: 75_23_01_16_12_05_07.png]

Z polecenia Konduktora na Wyspach Przyjaźni rozpoczęły się przygotowania do wielkiego zjazdu jajogłowych Mikroświata, którzy na Wyspach Przyjaźni będą dyskutować o promocji ruchu mikronacyjnego w świecie realnym. Porządkowane są miejsca publiczne, ustawia się liczne obiekty ozdobne, zalesia stepy, stawia ogrody. W celu uatrakcyjnienia Gościom pobytu na Wyspach planowane jest rychłe otwarcie wielu nowych zabytków, a także koncert solistów, instrumentalistów i wykonawców muzyki ludowej.

[Image: 2008-Spring-Gonzalez-refrigerator-750p.jpg]

Ludzi Dobrej Roboty, pracujących przy tym przedsięwzięciu, odwiedził minister propagandy. Rozmawiając z uczniami ochotniczo biorącymi udział w akcji porządkowania Wysp powiedział, że wyrastają oni pijąc wódkę przyjaźni łączącej różnych obywateli Bialenii, a papierosy które kitrają po kieszeniach są niczym fajka pokoju łącząca Naród Bialeński z innymi narodami Mikroświata. Z platformy obserwacyjnej podziwiał widok Wysp z lotu ptaka, a następnie zwiedził rozkwitnięte sady, które również odwiedził. Dotykając jabłka ciężko obwieszające gałęzie pochwalił fakt, że jest ich tak wiele. Serdecznie się roześmiał mówiąc, że to wspaniałe, że jest wiele zespołów roboczych, które produkują po 70-80 ton owoców na hektar i drzewa są obficie obładowane owocami – średnio ponad 200 jabłek przypada na jedno drzewo a maksymalnie jest to nawet ponad 300 jabłek.

[Image: deng3_sm.jpg]

Minister Faradobus odwiedza plażę, na której odpoczywać będą goście zagraniczni
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
KNIAŹ NA MECHANICACH, METROPOLITA TEMESZGADZKI
[img=0x89]https://spolecznosc.bialenia.org.pl/attachment.php?aid=6921[/img]
Reply
#2
Po uporządkowaniu miejsc, gdzie goście będą zażywać rozrywki i zapoznawać się z rozkwitaniem Bialenii przyszedł czas na przygotowanie miejsca uroczystości. Niedaleko dzielnicy państwowej powstaje Campus Misericordiae - wielki obszar, na którym odbywać się będą różnego rodzaju ceremonie oraz wydarzenia masowe. Obszar pomieścić może kilkaset tysięcy widzów. Z okazji Święta Władz Konstytucyjnych planowany jest tu przegląd wojsk oraz koncerty i inne wydarzenia kulturalne.

[Image: DSCF0475.jpg]

Aktualnie jest tu jednak głównie błoto i krzaki. Mam jednak nadzieję, że do jutra uda się to wszystko uporządkować.
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
KNIAŹ NA MECHANICACH, METROPOLITA TEMESZGADZKI
[img=0x89]https://spolecznosc.bialenia.org.pl/attachment.php?aid=6921[/img]
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)