Moderated By: Marszałek Sił Zbrojnych RB
Forums in 'Struktury Paktu Gellońskiego'
  Forum Threads Posts Last Post
Rada Paktu Obronnego
Rada składa się z głów państw stron przystępujących do Paktu Gellońskiego oraz po jednym przedstawicielu każdego z państw. Rada określa wspólne stanowisko państw ws. polityki wojskowej, zaś jej Przewodniczącym jest przez 2 miesiące na zmianę jeden z przedstawicieli państw. Siedziba znajduje się w Królewskim Mieście Nikolaopol (Księstwo Sarmacji) lub Porcie Arthurberg (Republika Bialeńska) - w zależności od tego, który z przedstawicieli pełni obecnie rolę Przewodniczącego Rady.
Moderated By: Marszałek Sił Zbrojnych RB
0 0
Never
Sojuszniczy Dywizjon Marynarki Wojennej
Sojuszniczy Dywizjon Marynarki Wojennej koordynuje procesy i procedury oraz wymianę doświadczeń i kadr pomiędzy siłami zbrojnymi państw przystępujących do Paktu Gellońskiego, zaś jego Dowódcą jest przez 2 miesiące na zmianę jeden z przedstawicieli państw. Siedziba Dywizjonu znajduje się w Porcie Arthurberg (Republika Bialeńska).
Moderated By: Marszałek Sił Zbrojnych RB
0 0
Never
Kwatera Główna Paktu Obronnego
Kwatera Główna Paktu Obronnego koordynuje koordynuje działania pomiędzy siłami zbrojnymi państw przystępujących do Paktu Gellońskiego, zaś jego Szefem jest przez 2 miesiące na zmianę jeden z przedstawicieli państw. Siedziba Kwatery znajduje się w Królewskim Mieście Nikolaopol (Księstwo Sarmacji).
Moderated By: Marszałek Sił Zbrojnych RB
0 0
Never

Struktury Paktu Gellońskiego
Thread / Author Replies Views Last Post [asc]
    17 1 549 15.07.2018, 09:37:41
Last Post: RCA


  New Posts
  Hot Thread (New)
  Hot Thread (No New)
  No New Posts
  Contains Posts by You
  Closed Thread

Search this Forum: